Lenka Lorencová

Lenka Lorencová

realitní makléřka - nájmy a prodej nemovitostí se zaměřením na Litomyšl


603 473 108


Kontaktujte mne

Mám zájem

Vítejte

NA MOJÍ WEBOVÉ STRÁNCE

Vážení klienti, nabízím své dlouholeté zkušenosti v oboru pod hlavičkou místní regionální realitní kanceláře CONSULT VK Litomyšl s.r.o.

V naší realitní kanceláři pracuji od roku 1998, od roku 2012 naplno jako makléřka. Směle mohu říci, že moje práce je mým koníčkem. Jak říká dcera: "Mami, ty nenabízíš jen byty a domy, Ty nabízíš lidem domov!" Tak to přesně vnímám. Snažím se ke klientům přistupovat individuálně, zjistit jejich potřeby, požadavky a přání, tak, aby byli spokojení. V roce 2001 jsme stála na druhé straně a zvažovala s partnerem vlastní bydlení. Z původního plánu koupit pozemek v okolí Litomyšle a postavit si dům sešlo a shodou šťastných náhod jsme se zamilovali do původního domečku v Litomyšli, který měla tehdy naše kancelář v nabídce. Zájem byl velký, museli jsme "přihazovat", takže se umím vcítit do svých klientů a vím, že když se chce, leccos jde. Místo bylo perfektní, domeček jsme museli nejdříve kompletně vyklidit, pak zbourat a pak znova postavit - zkušenosti k nezaplacení. Z přítele se stal manžel - vystudovaný projektant, takže když potřebuji, mohu s ním technické záležitosti týkající se nabízených nemovitostí zkonzultovat - to považuji za velkou výhodu. Bydlím v Litomyšli a převážně mám na starosti nemovitosti v Litomyšli - byty, domy, pozemky, komerční objekty, prodej i pronájem. Časově jsem flexibilní. Nehrajeme si na to, že "děláme reality jinak", děláme je poctivě. Neslibujeme nesplnitelné a daří se nám prodej nemovitostí za zajímavé ceny.

Nafocení nemovitosti

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

PRÁVNÍ SLUŽBY A SERVIS

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

INZERCE NEMOVITOSTI

PLÁNOVÁNÍ PROHLÍDEK

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

KOMUNIKACE S KLIENTY

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

FINANCOVÁNÍ NEMOVITOSTI

PARTNERSKÉ SLUŽBY

ÚSPORA VAŠEHO ČASU

V letech 1991-1994 jsem studovala na gymnáziu A. Jiráska v Litomyšli. Po maturitě jsem další tři roky pokračovala ve studiu na Fakultě ekonomicko-správní Univerzity Pardubice, kde jsem v roce 1998 úspěšně ukončila tříleté bakalářské studium. Hned po té jsem začala pracovat pro Realitní a znaleckou kancelář CONSULT VK Litomyšl s.r.o. , do roku 2004 hlavně jako asistentka soudního znalce a znalce z oboru ekonomika ceny a odhady nemovitostí, pana Vladimíra Karlíka. Zde jsem měla možnost poznat stavby po stavebně technické stránce, připravovala jsem podklady pro zpracování znaleckých posudků. Postupně jsem se seznamovala i s realitní činností a měla jsem na starost zakázky - prodeje v místě svého původního bydliště - v Trstěnici. V roce 2004 jsem nastoupila na mateřskou dovolenou a trávila čas se synem a posléze ještě s dvěma dcerami. I tak jsem stále pokukovala po tom, co se děje na realitním trhu. Na podzim roku 2011 jsem nastoupila zpět do zaměstnání, od báječných kolegyní nasála nové informace a začala jsem sbírat makléřské zkušenosti. Od ledna 2012 pracuji hlavně jako makléřka a věnuji se zakázkám v Litomyšli - prodejům domů, bytů, pozemků a komerčních objektů a také pronájmům bytů a nebytových prostor. Za tu dobu jsem předala desítky bytů, spoustu jich pronajala, některé opakovaně, některé tak, že v nich nájemci zůstávají dlouhodbě.  Ne vždy dokážeme vyhovět všem, snažíme se sladit představy majitelů či pronajímatelů s představami kupujících či nájemců.

Jsem velmi ráda, že pracuji v realitní kanceláři, která v Litomyšli působí řadu let a vedou ji jednatelé s bohatými zkušenostmi, kteří svému oboru velmi dobře rozumějí. Žádné školení nenahradí vlastní zkušenost - reálné situace člověka nejlépe naučí a máme jich za sebou společně již opravdu mnoho.

Umíme prodat prázdný byt, byt kompletně vybavený s tím, že nový majitel si zajistí sám vyklizení, byt, kde chce původní majitel nadále zůstat v nájemním vztahu jako nájemce za obvyklé nájemné, byt, kde již existuje nájemní vztah s přechodem nájmu, prodali jsme dům a v dohodnuté době umožnili majitelce dál v něm bydlet, než jsme jí sehnali vyhovující pronájem za výhodných podmínek a tak dále... Pomůžeme jistě i Vám, pokud to bude v našich silách.    

Moje nemovitosti

Prodej - rodinný dům 5+1 se 2 garážemi -...

Litomyšl

Nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 5+1, který prošel celkovou...

Cena: Cena v RK

Pronájem - byt 1+1 ul. Dukelská - Litomyšl

Litomyšl

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1+1 (36 m2) ve III.NP panelového domu...

Cena: 8 500 Kč/měsíc

Pronájem - kancelářské prostory 20 m2 -...

Litomyšl

Nabízíme pronájem kanceláře o ploše 20 m2 v administrativní budově...

Cena: 3 000 Kč/měsíc

více nemovitostí

Reference

IMG

 Dobrý den, paní Lorencová, chtěl bych Vám poděkovat za skvělou organizaci koupě vily v Litomyšli, kterou jsme včera uzavřeli.... více

IMG

Dobrý den, moc děkuji za upozornění, mně by vůbec nenapadlo, že si úřady informace nepředávají. Moc děkuji ještě jednou za... více

IMG

Paní Lorencová nám pomohla zařídit krásný byt uprostřed Litomyšle. Do Litomyšle se stěhujeme ze zahraničí a... více

IMG

Pro majitelku tohoto domu jsme zajistili pěkné dočasné bydlení v pronajatém bytě. 

IMG

Dobrý den, při prodeji bytu přes Vaši realitní kancelář jsem byl nadmíru spokojen s poskytnutými službami a... více

IMG

Dobrý den, paní Lorencová, maximální spokojenost :) Naprosto profesionální přístup a servis, flexibilita, ochota. Jsem... více

Máte nějaké otázky?
lorencova@consultvk.cz

Zavolejte mi
603 473 108

Pobočka CONSULT VK Litomyšl s.r.o.:
Smetanovo nám. 120, Litomyšl

Napište mi zprávu

Lenka Lorencová
makléř

Consult VK Litomyšl s.r.o