Prodej - provozní a skladovací areál u vlakového nádraží Litomyšl

Nabízíme prodej skladovacího areálu v průmyslové zóně města naproti vlakovému nádraží u frekventované místní komunikace. Mezi objektem a komunikací je asfaltová plocha vhodná pro parkování. Vnitřní dispozice areálu: administrativní budova, navazující skladový objekt, přízemní sklad s rampou, garáž pro osobní auta, garáž pro nákladní auta a menší sklad, pozemkové parcely. Vhodné pro areál stavebnin, pneumatik, truhlářství, administrativní budova vhodná po stavebních úpravách pro bydlení s podnikáním.
Administrativní budova je dvoupodlažní podsklepený objekt přístupný po zpevněných komunikacích. Je možné v případě dohody pronajmout!! V suterénu je kotelna, v přízemí 4 místnosti, výloha, ve II.NP jsou 2 bytové jednotky 2+1 a 3+1, v podkroví půda a skladovací prostor. Ve druhé části administrativní budovy je v přízemí skladovací hala, 2 kanceláře a bývalá laboratoř, ve II.NP další 2 skladovací haly. Na skladovací halu navazuje 2.budova, která je v současné době nevyužívaná, v přízemí jsou šatny, sociální zázemí a klubovna, ve II.NP hala. Vnitřní dispozice bytu 2+1: malá předsíň, 2 pokoje, kuchyň, koupelna, WC, komora. Není vybaven kuchyňskou linkou, pouze plynový sporák, v koupelně je vana, elektrický boiler a umyvadlo. Byt 3+1 má kuchyňskou linku a plynový sporák, koupelnu a WC. V administrativní budově jsou dvojitá okna, ve skladovací hale jednoduchá okna, v přízemí má hala strop dřevěný, elektro světelné i motorové. Prostory v hlavní budově jsou chráněny zabezpečovacím zařízením, pevná telefonní linka, internet. Vytápění je ÚT plynové pro bytové jednotky, nebytové prostory, skladovací haly jsou nevytápěné, ohřev vody elektrickým boilerem.
Trojgaráž pro parkování tří nákladních automobilů. Jedná se o přízemní stavbu o celkové ploše 106 m2, má jednoduchá okna, vrata kovová, elektroinstalace je světelná i motorová.
Menší přízemní zděný sklad o výměře 23 m2, elektroinstalace světelná, kovová vrata, ventilační okna, betonová podlaha, bez vytápění.
Garáž pro parkovní 3 osobních automobilů o celkové ploše 173 m2. Jedná se o přízemní budovu, vrata dřevěná i kovová, elektroinstalace je světelná i motorová.
Přízemní sklad s rampou o celkové ploše 441 m2, vrata dřevěná, elektroinstalace je světelná i motorová.
Stavební parcely celkem 2 068 m2, manipulační plocha 2 827 m2, ostatní plocha 48 m2. Tř. energ. náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná.

Cena v RK
Č.zakázky: 877
Lokalita: Litomyšl
Město: Litomyšl
Typ objektu: Komerční prostory
Druh: sklad
Plyn: plynovod
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220,400
Voda: obecní vodovod
Plocha: 4943 m2
Užitná plocha: 2404 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: -
Energetická náročnost:G