Lenka Lorencová

Lenka Lorencová

realitní makléřka - nájmy a prodej nemovitostí se zaměřením na Litomyšl


603 473 108


Kontaktujte mne

Mám zájem

Vítejte

NA MOJÍ WEBOVÉ STRÁNCE

Vážení klienti, nabízím své dlouholeté zkušenosti v oboru pod hlavičkou místní regionální realitní kanceláře CONSULT VK Litomyšl s.r.o.

V naší realitní kanceláři pracuji od roku 1998, od roku 2012 naplno jako makléřka. Směle mohu říci, že moje práce je mým koníčkem. Jak říká dcera: "Mami, ty nenabízíš jen byty a domy, Ty nabízíš lidem domov!" Tak to přesně vnímám. Snažím se ke klientům přistupovat individuálně, zjistit jejich potřeby, požadavky a přání, tak, aby byli spokojení. V roce 2001 jsme stála na druhé straně a zvažovala s partnerem vlastní bydlení. Z původního plánu koupit pozemek v okolí Litomyšle a postavit si dům sešlo a shodou šťastných náhod jsme se zamilovali do původního domečku v Litomyšli, který měla tehdy naše kancelář v nabídce. Zájem byl velký, museli jsme "přihazovat", takže se umím vcítit do svých klientů a vím, že když se chce, leccos jde. Místo bylo perfektní, domeček jsme museli nejdříve kompletně vyklidit, pak zbourat a pak znova postavit - zkušenosti k nezaplacení. Z přítele se stal manžel - vystudovaný projektant, takže když potřebuji, mohu s ním technické záležitosti týkající se nabízených nemovitostí zkonzultovat - to považuji za velkou výhodu. Bydlím v Litomyšli a převážně mám na starosti nemovitosti v Litomyšli - byty, domy, pozemky, komerční objekty, prodej i pronájem. Časově jsem flexibilní. Nehrajeme si na to, že "děláme reality jinak", děláme je poctivě. Neslibujeme nesplnitelné a daří se nám prodej nemovitostí za zajímavé ceny.

Nafocení nemovitosti

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

PRÁVNÍ SLUŽBY A SERVIS

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

INZERCE NEMOVITOSTI

PLÁNOVÁNÍ PROHLÍDEK

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

KOMUNIKACE S KLIENTY

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

FINANCOVÁNÍ NEMOVITOSTI

PARTNERSKÉ SLUŽBY

ÚSPORA VAŠEHO ČASU

V letech 1991-1994 jsem studovala na gymnáziu A. Jiráska v Litomyšli. Po maturitě jsem další tři roky pokračovala ve studiu na Fakultě ekonomicko-správní Univerzity Pardubice, kde jsem v roce 1998 úspěšně ukončila tříleté bakalářské studium. Hned po té jsem začala pracovat pro Realitní a znaleckou kancelář CONSULT VK Litomyšl s.r.o. , do roku 2004 hlavně jako asistentka soudního znalce a znalce z oboru ekonomika ceny a odhady nemovitostí, pana Vladimíra Karlíka. Zde jsem měla možnost poznat stavby po stavebně technické stránce, připravovala jsem podklady pro zpracování znaleckých posudků. Postupně jsem se seznamovala i s realitní činností a měla jsem na starost zakázky - prodeje v místě svého původního bydliště - v Trstěnici. V roce 2004 jsem nastoupila na mateřskou dovolenou a trávila čas se synem a posléze ještě s dvěma dcerami. I tak jsem stále pokukovala po tom, co se děje na realitním trhu. Na podzim roku 2011 jsem nastoupila zpět do zaměstnání, od báječných kolegyní nasála nové informace a začala jsem sbírat makléřské zkušenosti. Od ledna 2012 pracuji hlavně jako makléřka a věnuji se zakázkám v Litomyšli - prodejům domů, bytů, pozemků a komerčních objektů a také pronájmům bytů a nebytových prostor. Za tu dobu jsem předala desítky bytů, spoustu jich pronajala, některé opakovaně, některé tak, že v nich nájemci zůstávají dlouhodbě.  Ne vždy dokážeme vyhovět všem, snažíme se sladit představy majitelů či pronajímatelů s představami kupujících či nájemců.

Jsem velmi ráda, že pracuji v realitní kanceláři, která v Litomyšli působí řadu let a vedou ji jednatelé s bohatými zkušenostmi, kteří svému oboru velmi dobře rozumějí. Žádné školení nenahradí vlastní zkušenost - reálné situace člověka nejlépe naučí a máme jich za sebou společně již opravdu mnoho.

Umíme prodat prázdný byt, byt kompletně vybavený s tím, že nový majitel si zajistí sám vyklizení, byt, kde chce původní majitel nadále zůstat v nájemním vztahu jako nájemce za obvyklé nájemné, byt, kde již existuje nájemní vztah s přechodem nájmu, prodali jsme dům a v dohodnuté době umožnili majitelce dál v něm bydlet, než jsme jí sehnali vyhovující pronájem za výhodných podmínek a tak dále... Pomůžeme jistě i Vám, pokud to bude v našich silách.    

Moje nemovitosti

Pronájem - moderní byt 1+1 v centru -...

Litomyšl

Nabízíme pronájem nového bytu ve zděném domě na hlavním náměstí v...

Cena: 11 000 Kč/měsíc

Pronájem - kancelář s možností bydlení...

Litomyšl

Nabízíme pronájem nebytových prostor s možností užívání i k bydlení,...

Cena: 9 000 Kč/měsíc

Pronájem - obchodní prostory 38 m2 s...

Litomyšl

Nabízíme k pronájmu nebytové prostory pro obchod či kancelář na velmi...

Cena: 9 000 Kč/měsíc

více nemovitostí

Reference

IMG

 Dobrý den, paní Lorencová, chtěl bych Vám poděkovat za skvělou organizaci koupě vily v Litomyšli, kterou jsme včera uzavřeli.... více-

IMG

Dobrý den, moc děkuji za upozornění, mně by vůbec nenapadlo, že si úřady informace nepředávají. Moc děkuji ještě jednou za... více-

IMG

Pro majitelku tohoto domu jsme zajistili pěkné dočasné bydlení v pronajatém bytě. 

IMG

Paní Lorencová nám pomohla zařídit krásný byt uprostřed Litomyšle. Do Litomyšle se stěhujeme ze zahraničí a... více-

IMG

Dobrý den, při prodeji bytu přes Vaši realitní kancelář jsem byl nadmíru spokojen s poskytnutými službami a... více-

IMG

Dobrý den, paní Lorencová, maximální spokojenost :) Naprosto profesionální přístup a servis, flexibilita, ochota. Jsem... více-

IMG

Rád bych vyjádřil poděkování a velkou spokojenost s prací realitní kanceláře CONSULT VK Litomyšl s.r.o.... více-

Máte nějaké otázky?
lorencova@consultvk.cz

Zavolejte mi
603 473 108

Pobočka CONSULT VK Litomyšl s.r.o.:
Smetanovo nám. 120, Litomyšl

Napište mi zprávu

Lenka Lorencová
makléř

Consult VK Litomyšl s.r.o