Jak nabizime

Realitní kancelář CONSULT VK Litomyšl s.r.o. nabízí své zakázky několika osvědčenými způsoby, které umožňují účinnou publicitu Vaší nemovitosti. Podmínkou pro využití všech inzertních možností je existence smlouvy o zprostředkování nabídky s exkluzivitou zastupování (tj. naše r.k. je jedinou, která nabídku realizuje). V ostatních případech je nabídka omezena volnou plochou na inzertních místech a výběrem poplatků některými provozovateli internetových realitních serverů. Proto je vždy výhodnější podepsat exkluzivní smlouvu.

 1. Nabídka v inzertním bulletinu Reality východních Čech (RVČ)
  Vychází čtvrtletně v nákladu cca 30.000 Ks, pro region Pardubického a Hradeckého kraje. Bulletin je zasílán cíleně podnikatelům, firmám a do domácností. Část nákladu je rozesílána a našim klientům, část je k dispozici v naší kanceláři a kancelářích spolupracujících RK
 2. Nabídka na internetu
  Nabídky jsou umisťovány a pravidelně aktualizovány na nejvýznamnějších vyhledávacích realitních serverech (www.reality.czwww.sreality.cz, www.ceskereality.cz,  www.realitymix.czwww.idnes.cz, www.ekrk.cz, a mnoho dalších) - na nich je dosahováno tisíce návštěv denně. Pro potřeby obsáhlejší presentace jsou zakázky umisťovány na realitním serveru naší realitní sítě Reality východních ech. Dále se naše nabídka nachází na dalších 10 realitních serverech.
 3. Výměna dat v rámci realitní burzy Reality východních Čech (RVČ)
  Naše realitní kancelář je členem sítě spolupracujících realitních kanceláří Reality východních Čech, která má zástupce ve většině okresů ve východních Čechách. Pro nabízejícího to tedy znamená, že pokud uzavře exkluzivní smlouvu o zprostředkování prodeje s naší kanceláří, automaticky se rozběhne spolupráce a nabídka jeho nemovitosti se dostane ke klientům spolupracujících kanceláří, ale vše vede , řídí a propojuje naše RK , získáte tedy vice zájemců za jednu domluvenou provizi.
 4. Jsme členem Asociace realitních kanceláří ČR a EKRK
  Naše kancelář je členem významných realitních organizací. Nově jsme se stali členem Evropského klubu realitních kanceláří, který sdružuje více jak 60 RK v ČR a další v zahraničí. Toto členství je pro nás obrovskou přidanou hodnotou, jelikož jsme díky němu v kontaktu s dalšími profesionály v oboru a dokážeme našim klientům zprostředkovat realitní služby ve všech koutech republiky a blízkém zahraničí.
 5. Nabídka klientům se záznamem poptávky
  V naší realitní kanceláři máme početnou databázi zájemců o koupi nebo pronájem nemovitostí, bytů nebo nebytových prostor. Databáze je aktuálně doplňována o nové zájemce, důraz je kladen na solidní zájemce se zájmem o nemovitosti v regionu.
 6. Inzertní vývěsky
  Řada nabídek je inzerována ve vývěskách, které máme umístěny na centrálním náměstí v Litomyšli v místě sídla naší realitní kanceláře a dále na dalších třech frekventovaných místech ve městě. Z dalších měst máme vývěsky ve Svitavách, Poličce, České Třebové, Chocni, Vysokém Mýtě, Proseči, Ústí nad Orlicí, Cerekvici nad Loučnou. Mimo to jsou některé nabídky inzerovány ve vitrínách spolupracujících realitních kanceláří ( Hradci Králové, Rychnově nad Kněžnou, Lanškrouně.)
 7. Katalog nabídek
  Každá zakázka je zpracována do tištěné podoby (fotografie, půdorys dispozice, mapa a popisný text), tato "katalogová karta" je umístěna v katalogu nabídek v naší realitní kanceláři a její kopie je poskytována k dispozici všem zájemcům o nemovitosti.
 8. Označení nabízené nemovitosti
  Pokud zákazník souhlasí a nemovitost se nachází na takovém místě kde je vhodné vnější označení , umístíme na dům informaci o tom, že je nemovitost na prodej nebo k pronajmutí (leták za okno nebo transparent na fasádu).
 9. Inzerce v ostatním tisku
  Automaticky je naše nabídka prezentována i v dalších celostátních nebo regionálních periodikách, kde máme předplacený prostor pro naši nabídku. Jedná se o tzv. noviny do domu např. ESO, Lilie , případně další, dále celostátní noviny MF DNES, inzertní noviny specializované na nemovitosti Reality inzert a časopis REALIT , některé městské informační noviny a mnoho dalších).
 10. Inzerce ve vlastních Realitních Aktualitách
  Vydáváme vlastní Realitní Aktuality realitní kanceláře CONSULT VK Litomyšl s.r.o., které jsou žádaným realitním periodikem.
 11. Cílená aktivní nabídka
  Jedná se o písemnou cílenou reklamu-nabídku směřující na určitou skupinu zájemců, dle druhu a účelu využití nemovitosti, kterou oslovujeme přednostně.
 12. Ohlasy našich spokojených klientů
  Je jich tolik, že jsme museli otevřít samostatnou záložku Reference.